Oyun indir

Fifa 2017 Full indir

25 Ağustos 2016
fifa 17 full indir

Fifa 2017 Full indir

EA Sports şirketi dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan FIFA 2017 oyunu için, standart uygulaması ile serisine devam ediyor. Yakın zamanda Fifa 17 full indir seçeneği hem bilgisayarlar için hem XBox hem de Playstation için yerini alıyor.  Piyasaya sürülecek oyunda yine birçok yenilik göze çarpıyor. Bundan sonra oyun motoru da değiştirildi.  Bunun anlamı görüntü kalitesi ve ara yüzü de değişecek. Daha önceki oyunlarda kullanılan motor değişti ve yeni tarzı ile oyun kendisine hayran bırakacak gibi görünüyor.

Türkçe Yama

Dünya geneli üzerinde en çok oynanan futbol oyunlarından bir tanesi olan Fifa, her yıl yeni kadrolar ve yeni takımlar ile beraber yıllık güncelleme gerçekleştiriyor. Bu güncellemeler içerisinde sadece takımlar ve oyuncular değil, bunun yanında grafiksel ve işlevsel açıdan da pek çok büyük değişiklik uygulanıyor. Yani her yeni güncel sürümlerin, bir önceki uygulamadan daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Yakın zamanda çıkacak olan Electronic Arts, Fifa 2017 sürümü için çalışmalarını başlattı. Çıktığı andan tarihten adından çok söz ettireceğine benzteceğimiz Fifa 17 Türkçe yama dosyasını burada bulabilirsiniz.

 

Fifa 17 Türkçe Dil Yaması

İlk olarak oyunun genel dosyalarına Türkçe dil özelliği ekleme işlemi yapmayan EA Games, bunun yanında oyunda Türk takımlarına da bulundurmuyor. Bu duruma rağmen bazı Türk futbolcular, yabancı takımda oynamasından dolayı bu oyunda yer alma şansı yakalıyor. Türkiye’de yama işleri ile ilgilenen kişiler tarafından hazırlanan yamanın uygulanması da oldukça basit şekilde işlemektedir. Kurulum işlemlerini, komutlara uygun ve başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra sahip olduğunuz bilgisayarınızı kapatıp açarak ve oyuna giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınız zaman oyunun ana dili, takımları ve takım oyuncuları tamamen yamaya göre değişecektir. Bu değişiklik oyun içerisinde kendine yer buluyor. Yamada bulunan hiçbir futbolcu değeri, gerçek değer ile %100 orantılı olmayabilir. Tüm oyuncuların sahip oldukları oyun performansı, tahmini değerlere göre yapılmıştır.  Genel olarak pek çok kişinin ilk yapacağı şey kendimize hemen edit bir kadro kurarak ve turnuvalar ayarlamak olacaktır. Fakat oyunda asıl zevki arkadaşlarınızla oynarken alıyorsunuz. Fifa 17 indirme linki aşağıya eklenecektir. Tıklayıp indirin arkadaşlar. Eğer problem yaşarsanız yorum bırakın hızlıca ilgilenelim. Ayrıca demo versiyon değil full sürümdür.

İndirme Linki

Tıkla, indir

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply