Oyun indir

Football Manager Mobile 2017 Apk indir

29 Ağustos 2016
football_manager_mobile_17_apk_indir

Football Manager Mobile 2017 Apk indir

Football Manager 2017 oyununun sunumu gerçekleştirildi. Menajerlik oyunlarını seven kullanıcılar için Football Manager oyunu efsane niteliği taşıyor. Sizde Football Manager 2017 strateji ve taktiğinizi oluşturarak oyun içerisinde yenilmez bir takım oluşturarak futbol bilginizi sahada gösterebilirsiniz. Eski adı ile Football Manager Handheld olarak bilinen oyun bu sene de boş geçilmeyecek yayımı yapıldı. Oyun Türkçe dilini desteklemiyor. Football Manager Mobile 2017 Full Apk sayesinde istediğiniz mekânda bu zevki yanınızda götürün diye tasarlanarak üretildi. Teknik ve taktik bölümü bu alanda sizin becerinize kalıyor. İstediğiniz kulübün yönetin ve kulübünüzü başarılara taşımak için her yolu deneyin. Çoğu Avrupa ligi oyunda yer alıyor. Transfer politikanızı belirleyerek bir an önce harekete geçebilirsiniz. Yapılan maçlarda kim maça başlayacak, kim yedek kalacak gibi tüm soruların cevabı sizde olacak. Tüm sorumluluğu üstlenmek zorundasınız. Takımdan kovulmamak için yönetimi ve taraftarı olabildiğince mutlu etmelisiniz.

FM 17 Android APK

Football Manager 2017 Apk indir yeni uygulaması ile 2017 versiyonuyla yeni adıyla sizlerle buluşuyor. Bu sürüm içerisinde her şey farklı tasarlandı. Gelişmiş görüntü, çok daha gelişmiş grafikler, gelişmiş ara yüz ile birlikte daha niceler bu sürümde bir araya getirildi. Yapımcıların büyük uğraşlar gösterdiği korsan apk’ların lisans hatası vermektedir. Sitemizdeki apk dosyası crack işlemi yapıldıktan sonra sizlerle paylaşılacaktır. Crack ve lisans dosyası yakında bu konu altında olacak. Orjinal yapma sorunu yaşayanlar olursa yorum bırakabilir.

Football Manager 17 Çıkış Tarihi

Futbol seven oyuncuların merakla beklemiş olduğu Football Manager 17 oyunundan haber geldi. 2005 tarihinden beri efsaneleşen bir oyun haline gelen Football Manager 2017 piyasada bulunacak beta demosunun Ekim 2016’da çıkacağı açıklandı. Sports Interactive şirketi tarafından geliştirilerek her sene futbol severlerin beğenisine sunulmuş olan Football Manager 2017 oyununun çıkış tarihi yakın zamanda açıklandı. Yine Türkçe olarak karşımıza gelen Football Manager 2017 oyunun piyasaya full sürüm olarak çıkacağı tarihinin 4 Kasım 2016 olduğu açıklandı. PC ve Mac sürümleri ile futbol seven kullanıcıların karşısında olacak Football Manager 2017 oyunu için piyasada bulunacak beta demo versiyonu ise Ekim 2016’da raflarda yerini alacak. Oyunu satın alanlar ayrıca Touch 2017’ye de bedavaya ulaşma imkanına erişebilecek. Futbol taktik oyunlarında bir efsane haline gelen Footbal Manager oyununun full versiyonuna ve Türkçe yamasına sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Demo yayını çıktıktan sonra crack haline getirilmiş full oyun sürümü de piyasa da bulunduğu anda sitemizde sizlerle paylaşılacaktır. Sitemizde 4 kasım tarihinden itibaren full sürüme erişebilirsiniz.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply