Oyun Hileleri Pokemon Go Hileleri

Pokemon Go Hızlı Pokemon Geliştirme Level Atlatma Hilesi

27 Ağustos 2016
Pokemon Go Hızlı Pokemon Geliştirme Level Atlatma Hilesi

Pokemon Go Hızlı Pokemon Geliştirme, Level Atlatma Hilesi

Pokemon Go oyunu herkesin iki yıldan bu yana beklediği oyunlardan biri haline gelmiştir. Hazırlanma ve ilan süreci iki yıl süren oyun herkes tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Online pokemon oyunu oynama nedeniyle serverlerde sorun yaşandı ve bir süre oyun oynanamadı.

Pokemon Go oyununun, oyun severlere sunulmasıyla birlikte sosyal medya üzerinden büyük bir ilgi yaşandı. Pokemon Go oyunu 1996 yılında yayınlanan çizgi film karakterinden yola çıkılarak hazırlanmış olan bir oyundur.

Yeni Zellanda ve Avustralya’da kullanıma açılan oyun daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’nde de oynanmaya başladı. Pokemon Go oynamak isteyen kişilerin Android işletim sistemi veya İos sistemine sahip olan akıllı telefon veya tabletlere sahip olması gerekiyor.

Ancak Pokemon Go oyununun heyecanının yaşanması nedeniyle pek çok kişi oyunun Apk dosyalarına erişim sağlayarak oyunları oynamaya başladı. Pokemon Go oyunu kullanıcıları internette fotoğraf ve video paylaşımı yaptı.

Pokemon Go Oyununda Hızlı Pokemon Geliştirme Nasıl Yapılır?

Pokemon Go oyununa başlayanlar hızlı pokemon geliştirme süreciyle karşı karşıya kalmaktadır. “Hızlı pokemon geliştirme nasıl yapılır?” suali sizin olduğu kadar benimde merak ettiğim soruların başında gelmektedir.

Hızlı pokemon geliştirebilmek için Candy ve Stardust  olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekleri kullanarak pokemonları hızlı bir şekilde geliştirmek mümkün hale gelecektir.

Seçeneklerden ilki pokemon yakalamaktır. İkinci seçenek ise yakalama pokemonları profesöre teslim etmektir. Pokemon yakalama aşaması pokemon geliştirme süreci için çok önemli bir yere sahiptir. Stardustlar sayesinde pokemonlar hızlı bir şekilde geliştirilebilmektedir.

Pokemon Go Oyunu Hızlı Level Atlama  

Pokemon Go oyununda hızlı level atlayabilmek için Candyler ve pokemonlarınızı kullanabilirsiniz. Pokemon yakalayarak hızlı level atlatma yollarını keşfedebilirsiniz.

Pokemon yakalarken işaret parmağını kullanmanız işe yarayacaktır. Bu sayede poke toplarını daha isabetli atabilmeniz sağlanacaktır.  Pokemonları yakalarken sabırlı olmaya özen göstermelisiniz.

Ne kadar çok pokemon yakalarsınız level atlamanız kolaylaşacaktır.  Pokemonlar kaçmak için uğraşıyor olacaktır. Bu aşamada dikkatli olmalı ve boşa top atmamaya dikkat etmelisiniz.

Pokemon Go oyunun da level atlamak için pokemon yakalamanız şarttır. Pokemon yakalamanın zorluk seviyeleri bulunuyor. Oyunda pokemon yakalamanın zorluk seviyeleri yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı renkler kullanılarak anlatılmıştır.

Topları dairelere en küçük haliyle denk getirmeye çalışırsanız pokemon yakalama imkanınız daha da artış gösterecektir.  Pokemon yakaladıkça atladığınız level sayısı artış gösterecektir. Oldukça eğlenceli ve macera dolu bir oyun olan Pokemon Go oyunu dünya genelinde çok sevildi.

No Comments

Leave a Reply