Program indir

Telefon Dinleme, Takip Etme, Casus Programı

14 Mayıs 2016
Telefon Dinleme, Takip Etme, Casus Programı

Telefon Dinleme, Takip Etme, Casus Programı

Çevrenizden istediğiniz kişilerin telefonlarını dinleyebildiğinizi bir düşünsenize. Özellikle sevgilisi olan ve sevgilisinin görüşmelerinden şüphelenenler, bu sisteme bayılacak. Bu sistem sayesinde, istediğiniz kişinin telefon konuşmalarını ve whatsapp sohbetlerini kontrol edebileceksiniz. Bu programın kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. İndirip kurma işlemini tamamladığınız andan itibaren, programı dilediğiniz kişi üzerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Öncelikle casus programların amacı, yukarıda da belirtildiği gibi önceden program yöneticisi tarafından belirlenen numara veya numaraların takip edilmesidir. Bu iş kesinlikle yasal değildir ve herhangi bir şikayet durumunda ağır cezalar ile yargılanabilirsiniz. Ancak yine de bu uygulamalar ile küçük nitelikte şakalar veya dinleme işlemleri yapabilirsiniz. Önemli olan nokta, dinleyeceğiniz kişiye iyi karar vermektir. Eğer ki dinlediğiniz kişi, sizden hoşlanmayan ve sizi sevmeyen biri ise sizi Emniyet Müdürlüğü gibi resmi kurumlara şikayet etme olasılığı da o kadar yüksek olacaktır. Eğer ki ailenizden birisi veya sevgiliniz ise veya sizde güven oluşturan bir kişi ise bu program ile o kişilerin telefonlarını dinleyebilirsiniz.

Telefon Dinleme Programı

Bu programın çalışma mantığı oldukça hızlı ve basittir. Herhangi bir ekstra uygulama, root vb. hiçbir işlem gerektirmez. Sadece programı kurup çalıştırmanız yeterlidir. Programın tam anlamıyla çalışabilmesi için gereken tek nokta, telefon dinleme yaptığınız kişinin Android veya iOS işletim sistemi benimseyen akıllı bir telefon kullanmasıdır. Programın tasarımı da, işlevine yakışır bir şekilde oldukça profesyonel bir şekilde dizayn edilmiştir. Ana menüdeki numara ekle bölümüne takip etmek istediğiniz numarayı ekleyin. Program, kısa bir süre numarayı analiz eder ve hat ile ilgili bilgileri toplayıp size sunar. Bilgileri doğruladıktan sonra, program telefon modeli ve IMEI gibi bilgileri de toplayıp sunucuya çeker. Daha sonra bu bilgilerin doğruluğunu onayladığınız andan itibaren de, kişinin telefon numarası ve telefon cihazı adım adım takip edilmeye başlar.

Kaydettiğiniz numaraya gelen aramalar, giden aramalar ve whatsapp konuşmaları, sistemdeki ana ekrana 30 sn. gecikmeli bir şekilde yansır. Bu sayede kişinin hangi saatte kimler ile görüştüğünü, whatsappta kimler ile konuştuğunu öğrenmek oldukça kolay. Programı indirip kullandıktan sonra, arkadaşlarınıza da tavsiye etmeyi unutmayın.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply