Bedava Konuşma Dakikası

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone Bedava Konuşma Paketi 2016

25 Ağustos 2016
Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone Bedava Konuşma Paketi 2016

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone Bedava Konuşma Paketi 2016

Konuyu tekrar güncelliyor ve birde anlatım videosu ekliyoruz.

Tüm operatörler, müşterilerine en uygun fiyat üzerinden en kaliteli hizmeti vermek için çok büyük bir hızla çalışıyor. Bu çalışmalar sonucunda da gerçekten çok uygun fiyatlar üzerinden konuşup, saatlerce sohbet ediyoruz. Her zaman olduğu gibi bu konuda da bedava paket kullanmak, gerçekten kullanıcıyı oldukça mutlu eden bir durumdur. Dolayısıyla operatöre para ödemek istemeyen ve bu işlemleri ücretsiz bir şekilde yapmak isteyen kişiler, bu gönderi sonrasında hiçbir ücret ödemeden saatlerce konuşma paketlerinin nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi sahibi olacak.

Bedava konuşma dakikası ile ilgili şunları söylemeliyiz. Öncelikle bu konu üzerinden yapılan hiçbir işlem, illegal bir durum içermez. Dolayısıyla verilen adımları tek tek, rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İşlemler tamamıyla operatörler tarafından sunulan bir hizmettir ve kampanya niteliği taşımaktadır. Dolayısıyla bu kampanyalardan sürekli olarak yararlanamazsınız. Bu konu başlığımız altında, sadece Türkiye’de oldukça yaygın olarak kullanılan 3 büyük iletişim operatörü değerlendirilmiştir. Bu operatörler dışında henüz herhangi bir paket kampanyası gerçekleşmemiştir. Bu tür kampanyalar olduğu taktirde, internet sitemiz üzerinden kampanyaları ve ücretsiz hizmetleri takip edebilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi

1-) Turkcell, kendi içerisinde geliştirdiği BİP uygulamasını tüm Türkiye’ye yaymak için oldukça cömert bir adım atmış. Bu adım ile Turkcell kullanıcıları, BİP uygulamasını cep telefonlarına indirerek 1 GB ücretsiz internetin tadını çıkaracak. Bu olay ile ilgili fazla bir açıklama yapmaya gerek yok. Telefonunuzun mobil marketinden “BİP” isimli uygulamayı indirip kayıt oluyorsunuz ve 1 GB bedava internetin tadını çıkarıyorsunuz.

2-) Öncelikle bu paketten 25 yaş altı ve en az 3 aydır abone olan müşteriler yararlanabilir. Bu paket dahilinde 1 GB internet ve 1.000 SMS kazanacaksınız.

Vodafone Bedava Konuşma Paketi

Bedava konuşma dakikası için şu adımları izleyin,

1-) Vodafone da, müşterilerine 1 GB internet paketi sahibi olabilecekleri bir uygulama sunmuştur. Bu uygulamamızın adı “Vodafone Yanımda”. Bu uygulamayı marketinizden indirerek kuruyorsunuz. Paketler > Aylık > Aylık 1GB paketine geldiğiniz zaman ücretsiz butonunu göreceksiniz. Bu butona basarak, paketinizi aktif hale geçirebilirsiniz.

Avea ve Türk Telekom Bedava Konuşma Dakikası

Avea, kampanyalar bakımından diğer hatların gerisinde kalmaya devam ediyor. Daha resmi ve stabil bir paket düzenine sahip olan Avea, müşterilerine kolay kolay ücretsiz bir kampanya düzenlemiyor.

No Comments

Leave a Reply