Vodafone Bedava internet

Vodafone Yemeksepeti Kampanya ve İndirimleri

23 Ekim 2016
Vodafone Yemeksepeti Kampanya ve İndirimleri

Vodafone’dan Avantaj Cepte kullanıcılarına özel yepyeni bir kampanya daha!

31 Ekim 2016 tarihine kadar yemeksepeti.com’dan vereceğiniz siparişlerinizde yüzde 50’ye varan indirimler sizleri bekliyor. Vodafone Avantaj Cepte uygulaması kullanıyorsanız Yemeksepeti üzerinden vereceğiniz online Vodafone Özel Genç Menü siparişlerinizde yüzde 50’ye varan indirim fırsatı yakalarsınız. Tek yapmanız gereken Avantaj Cepte uygulamanıza girip Kampanyaya Katıl butonuna tıklamak ve çıkan şifreyi yemeksepeti.com sitesinde Kampanya Kodu alanına girmektir. Bu şekilde Vodafone ve Yemeksepeti anlaşmalı indirimli Genç Menü’lerden faydalanın. Genç Menü’lere yalnızca Vodafone Freezone resmi sitesinde yer alan anlaşmalı restoranlarda ulaşabilirsiniz.

Vodafone Yemeksepeti Kampanya ve İndirimleri

Katılım Esasları

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone abonesi olmak ve Avantaj Cepte uygulaması kullanmak gerekli ve yeterlidir. Kampanya 31.10.2106 tarihine kadar devam etmektedir. Kampanya kapsamında Yemeksepeti.com üzerinden vereceğiniz Özel Genç Menü’leri yüzde 50’ye varan indirimler kazanarak alabilirsiniz. Bu menülere sahip olmak için Avantaj Cepte uygulamanızdan kampanyayı bulmak, Yemeksepeti kampanya detaylarını görüntülemek ve şifre almak gerekmektedir. Daha sonra online sipariş verirken bu şifreyi Katılım Kodu yazan alana girmeniz yüzde 50’ye varan indirimler için yeterli olacaktır. Kampanyadan doğru bir şekilde yararlanmak için Avantaj Cepte uygulamasından aldığınız bu şifreyi yemeksitesi.com sitesinde açılan ekrana girmek gerekmektedir. Yemeksitesi Mobil Uygulaması üzerinden bu şifre girilemez ve geçerli değildir.

Avantaj Cepte uygulamasından alınan şifreler tek seferliktir ve birden fazla kullanılamaz. Vodafone ve Yemeksepeti kampanya üzerinde değişiklik yapma, kampanyayı bitirme veya dondurma hakkını saklı tutar. Kampanyadan sırasında Yemeksepeti.com sebebiyle meydana gelen aksaklıklardan dolayı kampanyadan yararlanamama durumlarında yahut verilen hizmet sırasında meydana gelecek müşteri mağduriyetleri üzerinde Vodafone A. Ş.’nin sorumluluğu yoktur. Vodafone yalnızca indirim anlaşması yaptığından tüketicilere tedarik sorumluluğu Yemeksepeti ile ürün ve hizmet tedarikçisinindir. Ayrıca yemeğinizi yerken eğlenmek için video izlemek yada arkadaşlarına yemeğinin resmini göndermek için Vodafone bedava internet ihtiyacı duyabilirsin. Bunun için hemen bu konuyu ziyaret et ve kendine en uygun paketi, yöntemi seç.

Adil Kullanım: Abone, sunulan bu hizmeti bireysel ihtiyacı dışında farklı amaçlar için kullanıyor ise Vodafone Türkiye, abonenin bu kullanımını inceleme, kötü niyet olup olmadığını tespit etme, kötü niyet kuşkusu oluştuğunda aboneyi uyarma, gerektiği takdirde hattı kapatma ve aboneliği tek taraflı iptal etme hakkını saklı tutar.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply